092 | ŘÍČNÍ LODĚ
JUNEK Václav (1916 – 1976)
- starting price: 4 000 CZK
- Summer Online Sale 2022
Olej na kartonu, 47 x 60 cm, rámováno, signováno vlevo dole Junek.